Stovky slovenských a zahraničných vín

Cenník služieb

Vážení klienti VinoDomu!

Vážime si váš záujem a snažíme sa zo všetkých síl, aby ste s návštevou a našimi službami boli maximálne spokojní!

* Cena prenájmu degustačnej miestnosti pri počte osôb do 10 je 100 € /deň (akcia).

* Cena prenájmu degustačnej miestosti pri počte osôb nad 10 osôb je 10 € na osobu.

V cene je príprava miestnosti, prestretie riadu a obsluha pri konzumácii nápojov počas riadnych otváracích hodín. Doba prenájmu sa počíta v rámci využitia miestnosti počas riadnych otváracích hodín. Maximálna kapacita je 18 osôb.

Konzumné 4 €/fľ je účtované pri konzumácii fľašového vína s obsluhou v priestoroch VinoDomu počas riadnych otváracích hodín. Regálové ceny predávaných vín z našej ponuky neobsahujú pridanú hodnotu za obsluhu!

* Konzumné nad pracovný čas 5 €/fľ je účtované pri konzumácii fľašového vína s obsluhou po záverečnej hodine. Regálové ceny predávaných vín z našej ponuky neobsahujú pridanú hodnotu za obsluhu!

* Cena za výklad a riadenie ochutnávky 25 €/hod.

Prajeme Vám príjemné chvíle strávené pri skvelom víne vo VinoDome!
Na zdravie!

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý Vám pošleme na Váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.