Stovky slovenských a zahraničných vín

* VÝBER INZERCIE

Vážený vinár!

Z praxe obchodného poradcu českej veľkoobchodnej spoločnosti predávajúcej vinársku technológiu a prípravky viem, že každý výrobca vína potrebuje kúpiť alebo predať nové či použité vinárske zariadenie alebo nepoužitý spotrebný tovar.

Za roky tejto činnosti som navštívil takmer všetky relevantné slovenské vinárstva (evidujem cez 500 navštívených). Mnohí ma poznáte a s viacerými vinármi mám nadštandardné vzťahy.

Takmer v každom vinárstve (vidím to v praxi) sa hromadia používané technologické zariadenia alebo potreby, ktoré vinár už nepotrebuje, ale mu je ľúto vyhodiť ich - stále by dobre poslúžili niekomu inému...

Mnohým vinárstvam vhodné technologické vybavenie naopak chýba a na nové nie je dostatok peňazí. 

Pretože poznám veľké množstvo pestovateľov hrozna, vinárstiev a ich technologické vybavenie, často viem celkom presne, kto by podobné zariadenie potreboval.

---

Predaj či kúpa použitých, ale funkčných zariadení vyžaduje od oboch strán  - predávajúceho aj kupujúceho množstvo úkonov a času (sledovanie a písanie inzerátov, fotografovanie, dokumentácia, telefonáty, emaily, návštevy a obhliadky...). Kto s tým má skúsenosť, iste potvrdí, že vynaložená námaha, čas a konečná predajná cena nie je vždy adekvátna!

Zariadenie stojí, zavadzia a jeho hodnota každým dňom klesá...

Existujúce inzertné platformy sa na vinársku technológiu a potreby nezameriavajú a výrobcom vína neposkytujú žiadne špeciálne služby. Takmer každý inzerát zverejnený zdarma po čase expiruje a zanikne medzi ostatnými. Ak nie je inzercia cielená, záujemca stráca čas čítaním množstva informácií, ktoré nevyhovujú jeho požiadavke, a to, čo skutočne potrebuje, častokrát vôbec nenájde...

Vinársky Bazár bude celoročne vykonávať rôzne marketingové aktivity a v spolupráci s klientmi pripravovať sezónne akcie (FB, Instagram, Google a pod.)
---
Ponúkam Vám novú, ale inú možnosť nákupu alebo predaja takýchto potrieb a zariadení na stránkach Vinársky Bazár - vinarskybazar.sk
Ak máte záujem o zverejnenie Vášho inzerátu (dopytu alebo ponuky), neváhajte ma kontaktovať a zašlite email na vinarskybazar@vinarskybazar.sk s popisom a prílohami, ktoré sú pre zverejnenie potrebné.
 
Ak máte v majetku väčšie množstvo vinárskych zariadení a potrieb na predaj, po dohode Vás navštívim a spolu pripravíme všetky informácie a dokumenty potrebné k zverejneniu inzerátov.
 
Neváhajte, Vaše prvé tri inzeráty umiestnime na stránky vinarskybazar.sk ZDARMA na 6 mesiacov!

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Výrobca Všetko

Dostupnosť

* VÝBER INZERCIE

Úhrada inzercie na 3 mesiace

Inzerát je vhodný na zverejnenie predsezónnych ponúk, ako sú budúci predaj/nákup hrozna, muštu, tovaru s obmedzenou zárukou a pod.
7,20 s DPH
6,00 € bez DPH
+ -
Skladom 6 a viac ks
Obj. čislo: i_3_m

* VÝBER INZERCIE

Úhrada inzercie na 6 mesiacov

Inzerát je vhodný na predaj/nákup zariadení alebo tovarov, kde sa očakáva väčší záujem.
10,80 s DPH
9,00 € bez DPH
+ -
Skladom 6 a viac ks
Obj. čislo: i_6_m

* VÝBER INZERCIE

Úhrada inzercie na 12 mesiacov

Inzerát je vhodný na predaj/nákup technologických zariadení, ktoré sa nenakupujú často ale ich využitie vo vinárstve je bežné.
14,40 s DPH
12,00 € bez DPH
+ -
Skladom 6 a viac ks
Obj. čislo: i_12_m

* VÝBER INZERCIE

Úhrada inzercie na 1 mesiac

Inzerát je vhodný na krátkodobé zverejnenie sezónnych aktuálnych ponúk, ako sú predaj/nákup hrozna, muštu, tovaru s obmedzenou zárukou a pod.
3,60 s DPH
3,00 € bez DPH
+ -
Na dopyt
Obj. čislo: i_1_m

* VÝBER INZERCIE

NEOBMEDZENÁ DOBA PREDAJA

NEOBMEDZENÁ doba predaja - bez zverejnenia kontaktných údajov. Inzerát je vhodný v prípade dohody na trvalom alebo výhradnom predaji vybraných zariadení, potrieb alebo produktov cez vinarskybazar.sk (vhodné pre výrobcov a dlhodobých dodávateľov zariadení, potrieb a produktov s trvalou ponukou, na produkty zasielané kuriérom, alebo bez záručných obmedzení, alebo inzeráty na technologické zariadenia alebo tovar s vyššou predajnou cenou a pod.) VÝHODY NEOBMEDZENEJ DOBY PREDAJA *Stály predaj *Nízka provízia s ohľadom na poskytnuté služby a cielenosť inzercie. *Žiadne náklady na propagáciu (správu webu, funkčnosť eshopu, reklama a marketing). Vinársky Bazár bude celoročne investovať do rôznych marketingových aktivít a v spolupráci s klientmi pripravovať sezónne akcie (FB, Instagram, Google a pod.)
Na dopyt
Obj. čislo: ndp

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý Vám pošleme na Váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Obsah stránok je dostupný osobám starším ako 18 rokov

Stránky eshop.vinodom.sk využívajú cookies pre skvalitnenie služieb.
Používaním eshop.vinodom.sk súhlasíte s používaním cookies.

Mám viac ako 18 rokov Mám menej ako 18 rokov