Stovky slovenských a zahraničných vín

  • Úvod
  • >>
  • ZAHRANIČNÉ VÍNA

Zahraničné vína

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Výrobca Všetko

Typ

Dostupnosť

ZAHRANIČNÉ VÍNA

8,20 s DPH
6,83 € bez DPH
+ -
Skladom 4 ks
Obj. čislo: 4260524130720

ZAHRANIČNÉ VÍNA

CAVA Segura Viudas Brut Reserva 0,75l

Víno z odrôd Macabeu a Parellada Farba vína je svetlo žltkastá až krištáľová, perlenie je pravidelné, perličky sú drobné. Lesk vína je vysoký a viskozita je stredne bohatá. Priamy aromatický výraz je jemný, delikátny, komponovaný z drobných not svetlého kôstkovitého ovocia a bielych kvetov. V ústach je výraz vína svieži, jednoduchý, vôňa citrónovej kôry.
12,80 s DPH
10,67 € bez DPH
+ -
Skladom 6 a viac ks
Obj. čislo: 8410428300040

ZAHRANIČNÉ VÍNA

9,40 s DPH
7,83 € bez DPH
+ -
Skladom 3 ks
Obj. čislo: 8002495512411

Taliansko

MIONETTO Prosecco Valdobbiadene Extra Dry DOCG 0,75L

Vyrobené z hrozna vypestovaného v srdci oblasti Prosecco Superiore DOCG. Toto sofistikované šumivé víno prezentuje klasické vlastnosti odrody Glera na najvyššej úrovni. Jeho slamovo žltú farbu umocňujúcu jemné zelenkavé odlesky a vôňa uvoľňuje kvetinové tóny s výraznými odtieňmi zeleného jablka a tropického ovocia. So svojou delikátnou kaskádou pretrvávajúcich bubliniek, je toto Prosecco neobyčajne mäkké, zamatovo hladké a napriek tomu iskrivo perlivé.
Krajina pôvodu: Taliansko
12,20 s DPH / ks
10,17 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: 8006220090069

Taliansko

MIONETTO Prosecco Prestige Treviso Brut orange DOC 0,75L

Toto Prosecco DOC oblasti Treviso je charakteristické svojou svetlou žiariacou slamovožltou farbou, ovocným buketom po jablkách Golden Delicious, hruškách a mede ako aj jemných agátových arómach. Mionetto Prosecco DOC Treviso brut podčiarkuje jeho nezameniteľný moderný dizajn.
9,90 s DPH / ks
8,25 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 3 ks
Obj. čislo: 8006220001669

Taliansko

37,90 s DPH / ks
31,58 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 1 ks
Obj. čislo: slo_advcmd_it_13

Taliansko

Fanin BARBARESCO Riserva Cascina Bruni DOCG suché 2010 0,75l

Zo starostlivo vybraného hrozna Nebbiolo z obce Neive: elegantná farba a stredná životnosť. Príjemná jemnosť a elegancia na nose a poschodí. Po dozretí 4 roky môže Riserva vo fľaši zostarnúť 8-10 rokov.
Majetok vinárstva „Cascina Bruni“ sa nachádza v srdci oblasti Barolo a rozkladá sa na celkovej ploche jedenástich hektárov. Osem hektárov je vysadených hroznom Nebbiolo, Dolcetto a Moscato. Vinice sa vyznačujú osobitnou kopcovitou polohou a povahou pôdy. Špeciálna starostlivosť o vinič a remeslá pri spracovaní hrozna, ktoré Veglio rafinovala po celé generácie, produkujú predovšetkým charakteristický a cenovo dostupný Barolo.
"FANIN" Barbaresco Riserva, bezkonkurenčný pomer ceny a zábavy. Autentický Barolo, teplý a intenzívny buket, ktorý pripomína čerešne, ruže a fialky. Husté a zamatové ovocie na poschodí založené na vyváženom taníne.

Popis "FANIN" Barbaresco Riserva, Cascina Bruni, DOCG 2010

Piemontský región
Klasifikácia DOCG
Narodený v roku 2010
Odroda hrozna 100% Nebbiolo
Vo veku 14 mesiacov v dubových sudoch
Farba rubínovo červená
Charakterová kytica čerešní, vädnutých ruží a fialiek. Na poschodí je husté a zamatové ovocie založené na vynikajúcich trieslovinách.
Návrhy na servírovanie Tmavé mäso, zrejúci syr, zverina a jedlá s hľuzovkami.
Teplota pitia 16 ° C
Skladovací potenciál 8-10 rokov
Vinárstvo Cascina Bruni
30,80 s DPH / ks
25,67 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 1 ks
Obj. čislo: slo_brfcb_it_10

Chile

Undurraga Aliwen CABERNET-CARMENÉRE Reserva 0,75 + tubus

Vzhľad: Víno má tmavoružovú farbu, s jemným tehlovým odtieňom na hladine. Lesk je vysoký a viskozita je bohatá.
Vôňa: Priamy aromatický výraz je delikátny, stredne intenzívny. Je zložený z delikátnych tónov čiernych ríbezlí a so stopami čučoriedok.
Chuť: V ústach je víno delikátne, podmanivé, harmonické. Pevné triesloviny dokonale zostavujú kostru vína, sú ušľachtilé bez agresivity. V ústnej aróme dominujú vône višne v alkohole a čiernej čokolády.
Záver: Víno vychutnávajte pri teplote 16–17°C. Dokonale sprevádza hovädziu roštenku na víne a grilované hovädzie filety zo sviečkovice. AOC, DOC, DO, QmP, prívlastkové
11,40 s DPH / ks
9,50 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: und_al_cc_re_tub_chi

Chile

Undurraga Founders Collection CABERNET SAUVIGNON 2014 0,75l

Vzhľad: Víno má žiarivú, tmavú rubínovú farbu, s jemným ľahko tehlovým odtieňom na hladine. Lesk je vysoký a viskozita je bohatá.
Vôňa: Priamy aromatický výraz je svieži, intenzívny. Je zložený z aromatických tónov dozretého lesného ovocia – čučoriedky, černíc – ktoré dopĺňajú ľahké noty vanilky a bielej čokolády, s jemným dotykom živice a svetlého tabaku.
Chuť: V ústach je víno štedré, vláčne, triesloviny sú pevné, bez agresivity. Celkový výraz je dokonale harmonický. V ústnej aróme dominujú noty škorice, čiernej čokolády a slivky v alkohole.
Viac na: https://www.wine-searcher.com/find/undurraga+fnd+collection+cab+sauv+maipo+valley+chile#t2
21,60 s DPH / ks
18,00 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: und_fc_cs_chi

Francúzsko

Champagne Besserat Aigue De Luxe Marine Extra brut, biele 0,75l + 2 poháre a Coffret

Darčekové balenie obsahuje 2 poháre a 1 fľašu šampanského Besserat de Bellefon Cuvée des Moines Extra Brut
Šat vína je zlatisto žltý s hodvábnymi odtieňmi. Bohaté jemné bublinky. Veľmi intenzívna vôňa. Komplexná vôňa zahŕňa noty zrelej hrušky a dule a ovocného džemu. Jemne mentolové a korenisté noty zahŕňajú zázvor, škoricu a aníz.
Chuť je bohatá a výrazná. Prírodná sviežosť našich vín udržiava perfektnú rovnováhu medzi silnými a jemnými tónmi, ktoré charakterizujú tento ročník. Záver je ovocný , dominuje mu varené žlté dužinaté ovocie ako slivka. Štedrá a dlhotrvajúca chuť.
64,90 s DPH / ks
54,08 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 1 ks
Obj. čislo: 3507401000310

Česká republika

Znovín RULANDSKÉ BIELE surlie suché 2017 0,75l

SUR LIE = dlouhé ležení vína na kvasnicích = vína plná, bohatá. Seznamte se se zajímavým vínem odrůdy Rulandské bílé, vyrobeným dnes již historickou, dříve často používanou metodou, moderně nazvanou SUR LIE. Víno bylo doslova hýčkáno a opečováváno, jako mladé bylo několik měsíců pravidelně promícháváno tak, aby jemné kaly kvasinek dodaly vínu mohutnost, ušlechtilost, osobnost a kouzlo. Ponořte se do tohoto výjimečného vína…. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo sýrové míse. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.
9,95 s DPH / ks
8,29 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 1 ks
Obj. čislo: 8595011434484

Rakúsko

7,90 s DPH / ks
6,58 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: vt_hw_ch_su_18

Česká republika

Znovín RULANDSKÉ MODRÉ rosé cryo polosuché 2017 0,75l

ZNOVÍN ZNOJMO, jako neúnavný inovátor ve vinařství, a Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy v Praze, jedna z nejproduktivnějších vědeckých institucí v ČR, spolupracovaly při vývoji chuťově zakulacených pinotů, které inspirovalo iracionální Ludolfovo číslo π ~ 3,14. V průběhu cryomacerace hroznů před lisováním se odstopkované bobule nejprve zchladí na teplotu 3,14 °C, a teprve následně lisují. Tento proces probíhá v nejmodernějším zařízení Znovínu ve sklepě v Jaroslavicích u Znojma. Díky tomu se rodí plná, hebká a zakulacená vína, klouzající po jazyku s tóny kulatého červeného ovoce jako například třešní, višní, brusinek či malin a ostružin. Víno nejlépe vychutnáte v mohutnějších oblých skleničkách, v nichž vynikne jeho vůně a sametovost. Upřesňování konstanty, která je spojena se vším kruhovým, kulatým a oblým trvalo několik tisíciletí. Prvních výsledků dosáhl už matematik, fyzik a filozof Archimédes ze Syrakus. O staletí později jeho výpočty zpřesnil matematik Ludolf van Ceulen. Byl by asi překvapen, že po něm pojmenovaná konstanta si našla cestu i do názvu tohoto vína. Na etiketě je použito dílo od akademického malíře Josefa Velčovského s názvem „Vykutálený podzim s Rulandským modrým“ ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.
10,50 s DPH / ks
8,75 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: 8595011433180

Česká republika

Znovín RULANDSKÉ MODRÉ Klaret cryo polosuché 2017 0,75l

ZNOVÍN ZNOJMO, jako neúnavný inovátor ve vinařství, a Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy, jedna z nejproduktivnějších vědeckých institucí v ČR, spolupracovaly při vývoji chuťově zakulacených pinotů, které inspirovalo iracionální Ludolfovo číslo ~ 3,14. V průběhu cryomacerace hroznů před lisováním se odstopkované bobule nejprve zchladí na teplotu 3,14 °C, a teprve následně kvasí. Tento proces probíhá v nejmodernějším zařízení Znovínu ve sklepě v Jaroslavicích u Znojma. Díky tomu se rodí plná, hebká a zakulacená vína, klouzající po jazyku s tóny kulatého červeného ovoce jako například třešní, višní, brusinek či malin a ostružin. Víno nejlépe vychutnáte v mohutnějších oblých skleničkách, v nichž vynikne jeho vůně a sametovost. Upřesňování konstanty, která je spojena se vším kruhovým, kulatým a oblým, trvalo několik tisíciletí. Prvních výsledků dosáhl už matematik, fyzik a filozof Archimédes ze Syrakus. O staletí později jeho výpočty zpřesnil matematik Ludolf van Ceulen. Byl by asi překvapen, že po něm pojmenovaná konstanta si našla cestu i do názvu tohoto vína. Na etiketě je použito dílo akademického malíře Josefa Velčovského ze sbírky obrazů Znovínu v Louckém klášteře ve Znojmě.
10,90 s DPH / ks
9,08 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 3 ks
Obj. čislo: 8595011433166

Taliansko

9,50 s DPH / ks
7,92 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 4 ks
Obj. čislo: 8009825001829

Česká republika

8,50 s DPH / ks
7,08 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: 8595011412000

Taliansko

18,20 s DPH / ks
15,17 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 5 ks
Obj. čislo: slo_chianti_class_rtpm_it_12

Česká republika

Znovín MULLER THURGAU suché 2018 0,75l

Potěšte své smysly svěžím vínem odrůdy Müller Thurgau z ročníku 2018, které vzešlo z našich vinic vysázených na Hustopečsku. Po přivonění objevíte příjemné tóny po citrusech nebo rozemnutém listu černého rybízu. V ústech je toto víno zábavné, harmonické, příjemně ovocné, s příchutěmi po zralém angreštu nebo zeleném banánu. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Víno lze i krátce archivovat.
6,95 s DPH / ks
5,79 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 2 ks
Obj. čislo: 8595011411720

Taliansko

15,40 s DPH / ks
12,83 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 4 ks
Obj. čislo: 8028055000068

Česká republika

6,95 s DPH / ks
5,79 € bez DPH / ks
+ -
Skladom 1 ks
Obj. čislo: 8595011414448
Stránky:
Produkty: 1-20 / 102 | Aktuálna strana: 1/6

Obsah stránok je dostupný osobám starším ako 18 rokov

Stránky eshop.vinodom.sk využívajú cookies pre skvalitnenie služieb.
Používaním eshop.vinodom.sk súhlasíte s používaním cookies.

Mám viac ako 18 rokov Mám menej ako 18 rokov